Patelnie z pokrywką

Prezentowane w TGHome patelnie z pokrywką to produkty wykonane z wysokopolerowanej stali, których ogromnym atutem jest piękny wygląd. Nadają się do otwartych kuchni, również jako ich ozdoby. Zostały stworzone przez uznaną markę Tom-Gast. Do ich produkcji użyto stali nierdzewnej 18/10. Wyróżnia je wytrzymałość, ponieważ wytłoczono je z jednego kawałka stali. Ich uchwyty zgrzewane są w 10 punktach i mocowane bez nitów. Dzięki temu patelnie służą z niezmienną jakością przez długie lata.

Głęboka patelnia z pokrywką - łatwe smażenie i gotowanie

Głęboka patelnia z pokrywką jest idealna do smażenia potraw, ale także do ich podgotowywania i duszenia. Pokrywka znacznie skraca czas gotowania, dzięki utrzymywaniu odpowiedniej temperatury wewnątrz naczynia. Jest to doskonałe połączenie najlepszych cech, jakie ma garnek, rondel i standardowa patelnia. W przypadku patelni niezwykle istotna jest jednak powłoka wewnętrzna, która zapobiega przywieraniu smażonych produktów, a dzięki temu zdecydowanie ułatwia kuchenne prace. Materiał, z którego jest wykonana, doskonale przewodzi ciepło. Odpowiednią temperaturę podtrzymujesz dzięki stosowaniu pokrywki. Piękna stal nierdzewna jest przy tym trwała, odporna na zarysowania i z pewnością będzie Ci służyć przez długi czas. Doskonałym uzupełnieniem kuchennych sprzętów są również brytfanny, a także woki, w których przygotujesz zdrowe wersje posiłków mięsnych i wegetariańskich. 

Prezentowane przez nas patelnie z pokrywkami to wysokiej jakości produkty od firmy Tom-Gast, która zaskarbiła sobie zaufanie profesjonalistów swoim bezkompromisowym podejściem do jakości i użyteczności produktów. Zostały wyprodukowane z najwyższej jakości stali nierdzewnej i wytłoczone z jednego jej kawałka. Patelni tego typu można używać na płytach indukcyjnych, istnieje również możliwość mycia ich w zmywarce. 

Patelnie z pokrywkami w sklepie TGHome

Zwróć uwagę także na wyjątkowy design produktów. Prezentowane przez TGHome patelnie z pokrywką to jednocześnie kuchenne ozdoby, które wspaniale sprawdzą się w otwartych kuchniach. Polerowana stal jest niezwykle elegancka i pięknie wpasowuje się we wnętrza o różnych stylach. 

Wybierz patelnię, uwzględniając również jej rozmiar. Do Twojej dyspozycji są patelnie o przynajmniej czterech różnych średnicach. Dzięki temu możesz precyzyjnie dopasować produkt do swoich potrzeb. Sprawdź również inne naczynia z pokrywką, które znajdziesz w naszym sklepie. Profesjonalne garnki i rondle z naszej oferty to doskonałe uzupełnienie akcesoriów każdej kuchni. Natomiast jakość ich wykonania oraz użyte materiały zachwycają nawet najbardziej wymagających znawców sztuki kulinarnej. 

Zobacz również inne produkty w naszym asortymencie: