Łyżki stołowe

Łyżki stołowe z oferty sklepu TGHome zostały wykonane przez firmę Verlo oraz Eternum. Materiał, jaki posłużył do stworzenia tych pięknych sztućców, to stal nierdzewna 18/10, na którą składa się 18% chromu i 10% niklu. Pierwszy surowiec zapewnia im bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne, natomiast drugi - piękny, charakterystyczny połysk. Łyżki stołowe sprzedawane są w ramach kilku różnych linii produktowych, w których znajdują się też noże czy widelce.

Eternum - wiek doświadczenia w produkcji pięknych sztućców

Marka Eternum, której łyżki oferuje TGHome, udoskonala swoje produkty od 1924 roku, kiedy to pojawiła się na rynku. Jej dzieła to zachwycające sztućce klasy premium, które wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Eternum stworzyła kilka linii wizualnych swoich sztućców. W każdej z nich można odnaleźć prawdziwe piękno, unikalność, zamiłowanie do tradycji i klasyki, choć przyprawionej odrobiną nowoczesności. Na uwagę z pewnością zasługuje linia X15, Rubis, czy Slow. Warto wspomnieć także o wyjątkowej linii Nara, która wykończona jest eleganckim tworzywem i matowo polakierowana. Każda taka łyżka stołowa jest nieodłącznym elementów codziennych posiłków i rodzinnych obiadów. 

Verlo - z pasji do aranżacji bufetu

Marka Verlo zasługuje na ogromne uznanie za swoje działania, które zmierzają do zwiększenia świadomości biznesu w zakresie ekologii i ochrony środowiska. Swoje produkty tworzy w sposób świadomy, pozyskując surowce z kontrolowanych upraw, stawiając w dużej mierze na materiały biodegradowalne. Z kolei sztućce, które produkuje, to bezsprzeczne nawiązanie do klasyki i tego, co najlepsze w stołowych ozdobach. Jej łyżki obiadowe to kwintesencja elegancji, ale również bezpretensjonalności i pięknej prostoty. W ofercie TGHome dostępne są cztery linie produktowe Verlo, w których skład wchodzą również łyżki obiadowe. Produkty wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10.

Niezbędne elementy zastawy stołowej

Sztućce należą do najważniejszych elementów kuchennego wyposażenia. Dostępne w TGHome sztućce marek Verlo i Eternum są trwałe, piękne, ale również łatwe w utrzymaniu. Można je myć w zmywarce bez obawy o zachowanie ich eleganckiego wyglądu. Wraz ze sztućcami sprawdź również szeroki asortyment sklepu TGHome i odnajdź w poszczególnych kuchennych produktach prawdziwe piękno. Sprawdź noże stołowe, widelce, a także łyżeczki do kawy, którymi uzupełnisz swoją stołową zastawę. Na eleganckie przyjęcia i rodzinne obiady z pysznym menu, mogą przydać się również sztućce do ryb, a także sztućce do steków

Powiązane kategorie: