Patery

Niemiecka marka Zwiesel 1872 produkuje przepiękne patery szklane, które możesz kupić w sklepie TGHome. To wielofunkcyjne naczynia - zarówno użytkowe, jak i dekoracyjne - które zostały stworzone z udziałem opatentowanej technologii TRITAN. Patery tworzone w zgodzie z jej zasadami są trwalsze i na stałe zachowują swój blask - masa szklarska jest bowiem uszlachetniona za pomocą tlenku cyrkonu i tytanu. Patery Zwiesel 1872 to zatem najwyższej jakości szklane dekoracje, których możesz używać w kuchni, jadalni, czy salonie.

Szklane patery Zwiesel - najwyższa jakość

Stylowe patery, będące dziełem marki Zwiesel 1872 to w większości ręcznie dmuchane szkło, które potem jest poddawane zdobieniu i polerowaniu na wysoki połysk. Dzięki temu każda elegancka patera stanowi niezwykłą dekorację salonu, jadalni, czy kącika kawowego. Wyróżnikiem tych produktów jest również ich jakość. Technologia TRITAN zapewnia dużo wyższą trwałość produktów: można zmywać je w zmywarce, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na zarysowania.

Na pięknych, szklanych paterach możesz podawać słone przekąski. Jest to również doskonałe naczynie do eksponowania owoców, a także serwowania ciasta i różnego rodzaju słodkości. Patery marki Zwiesel 1872 nadają się do tego doskonale: są idealnie gładki, a przy tym nie absorbują smaku i zapachu podawanych potraw. Z kolei tak eleganckie tworzywo jak szkło sprawdzi się również jako piękna, domowa dekoracja. Skompletuj kawową zastawę, która będzie pasować do szklanych arcydzieł marki Zwiesel. Zerknij na dostępne w TGHome filiżanki porcelanowekubki porcelanowe, a także talerze porcelanowe iwidelczyki do ciasta. Stwórz kolekcję, która będzie dekoracją eleganckich podwieczorków.

Patery - dekoracyjne możliwości

Wykorzystanie pater nie kończy się na podawaniu ciasta i innych przekąsek. Równe dobrze można wykorzystywać wyjątkowe walory estetyczne szkła i uczynić z niego domową dekorację. Ciekawe formy, elegancki design i wyjątkowa kolorystyka to wyróżniki tych produktów, dzięki którym możesz dopasować dekoracje do wnętrza swojego domu. Na paterze możesz ułożyć kolorowe owoce lub ulubione pralinki. Możesz także rozsypać w niej suszone ozdoby zapachowe, dzięki czemu zyskasz unikalną dekorację salonu lub jadalni. Prezentowane w TGHome szklane patery są na tyle piękne, by być dekoracją wnętrza bez żadnych innych dodatków. Szlachetne, dokładnie wypolerowane szkło, misternie ozdobione i uformowane to piękno samo w sobie.

Ekologiczna produkcja szklanych pater

Marka Zwiesel 1872 w swojej produkcji zachowuje wysoką świadomość ekologiczną i podąża za nią, dbając tym samym o środowisko. Prezentowane patery tworzone są z surowców pozyskiwanych lokalnie, bez użycia baru i ołowiu. W bezpieczny dla planety i ludzi sposób powstają małe, szklane dzieła sztuki. Ich wygląd - inspirowany najszlachetniejszymi, lśniącymi kamieniami - wprowadza do wnętrza odrobinę elegancji i delikatności. Aby docenić wartość szkła marki Zwiesel 1872, warto sprawdzić również produkowane przez nią kieliszki do wina i posłuchać odgłosu uderzającego o siebie szkła podczas wznoszenia toastu.

Powiązane kategorie: