Strona
 1. Wysyłka 24h NEW
 2. Wysyłka 24h NEW
 3. Wysyłka 24h NEW
 4. Wysyłka 24h NEW
 5. Wysyłka 24h NEW
 6. Wysyłka 24h NEW
 7. Wysyłka 24h NEW
 8. Wysyłka 24h NEW
 9. Wysyłka 24h NEW
 10. Wysyłka 24h NEW
 11. Wysyłka 24h NEW
 12. Wysyłka 24h NEW
 13. Wysyłka 24h NEW
 14. Wysyłka 24h NEW
 15. Wysyłka 24h NEW
Strona

Talerze płaskie

Talerze płaskie, które znajdziesz w tej kategorii, to efekty pracy trzech marek, będących liderami na rynku światowej porcelany: Verlo, Revol oraz RAK Porcelain. Zostały wyprodukowane z najwyższej jakości porcelany, hołdując klasyce lub będąc efektem najbardziej kreatywnych i zachwycających rozwiązań. Część płaskich talerzy od marek Revol i Verlo wykonywana jest ręcznie, co czyni je produktami całkowicie unikalnymi. Zachwycający design, uwzględniający oryginalne printy sprawia, że te talerze mogą stanowić wspaniałą ozdobę Twojej jadalni.

Revol - porcelana z charakterem

Francuska marka Revol słynie z tworzenia wyjątkowych projektów z porcelany. Świat zakochał się w ich małych dziełach sztuki, które stanowią kubki i filiżanki, jednak talerze tej marki to absolutna finezja - porcelana, która zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających miłośników gotowania, ale i wystroju wnętrz. Na uwagę z pewnością zasługuje kolekcja CARACTERE, która w tym przypadku przybiera kształt talerzy z nieco wyższymi rantami, wykonanymi ze specjalnie selekcjonowanej czarnej gliny. Szkliwiona jest potem na jeden z kolorów, inspirowanych naturalnymi przyprawami. Revol to pełna unikalność i wyjątkowość. 

Verlo - porcelana z pasją

Verlo tworzy płaskie talerze, które zachwycają swoim wzornictwem. Najwyższej jakości porcelana - szkliwo reaktywne, wypalane w temperaturze 1380 stopni Celsjusza i niezwykłe wykończenia talerzy sprawiają, że poszczególne serie mogą z powodzeniem być ozdobą każdej jadalni. Pamiętaj, że są to projekty wykonywane ręcznie, zatem każdy talerz jest całkowicie unikalny - poszczególne zdobienia mogą się od siebie subtelnie różnić, co jest kolejnym atutem produktów marki Verlo. Warto rozważyć złożenie całej kolekcji talerzy marki Verlo, bo jej jakość i wyjątkowość zasługuje na to, by stać się ozdobą każdego domu. Sprawdź zatem również talerze głębokie i miseczki bulionówki, które możesz wkomponować w swój zestaw. 

RAK Porcelain - w hołdzie klasyce

Francuska marka RAK Porcelain produkuje porcelanę najwyższej jakości, która często wykorzystywana jest w najlepszych sieciach hoteli i restauracji na całym świecie. Wyróżnikiem marki jest podążanie za klasyką i korzystanie z ponadczasowych wzorów porcelany, które nigdy nie wychodzą z mody. Finezja kolorystyczna talerzy RAK Porcelain polega jedynie na wykorzystywaniu różnych odcieni bieli i jest to zdecydowanie atutem tej marki. 

Jeśli zależy Ci na porcelanowych kompletach pełnych klasy i smaku, a także takich, które są absolutnie ponadczasowe, wybierz również filiżanki i spodki tej marki.

Zobacz najpopularniejsze podkategorie kategorii "Porcelana":