1. NEW

  PLISSE Talerz płaski, 27 cm / VERLO

  57,20 zł
  Brak w magazynie
 2. NEW

  ALGA Talerz płaski 24 cm / VERLO

  64,58 zł
  Brak w magazynie
 3. NEW

  ALGA Talerz plaski, 28 cm / VERLO

  53,51 zł
  Brak w magazynie
 4. NEW

  SENSE Talerz płaski, 31 cm / VERLO

  64,58 zł
  Brak w magazynie
 5. NEW

  SENSE Talerz płaski, 21 cm / VERLO

  38,75 zł
  Brak w magazynie
 6. NEW

  ALGA Talerz płaski, 21 cm / VERLO

  36,90 zł
  Brak w magazynie
 7. NEW

  ALGA Talerz płaski, 25 cm / VERLO

  49,82 zł
  Brak w magazynie
 8. NEW

  SENSE Talerz płaski, 28,5 cm / VERLO

  60,89 zł
  Brak w magazynie

Talerze płaskie

Talerze płaskie, które znajdziesz w tej kategorii, to efekty pracy trzech marek, będących liderami na rynku światowej porcelany: Verlo, Revol oraz RAK Porcelain. Zostały wyprodukowane z najwyższej jakości porcelany, hołdując klasyce lub będąc efektem najbardziej kreatywnych i zachwycających rozwiązań. Część płaskich talerzy od marek Revol i Verlo wykonywana jest ręcznie, co czyni je produktami całkowicie unikalnymi. Zachwycający design, uwzględniający oryginalne printy sprawia, że te talerze mogą stanowić wspaniałą ozdobę Twojej jadalni.

Revol - porcelana z charakterem

Francuska marka Revol słynie z tworzenia wyjątkowych projektów z porcelany. Świat zakochał się w ich małych dziełach sztuki, które stanowią kubki i filiżanki, jednak talerze tej marki to absolutna finezja - porcelana, która zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających miłośników gotowania, ale i wystroju wnętrz. Na uwagę z pewnością zasługuje kolekcja CARACTERE, która w tym przypadku przybiera kształt talerzy z nieco wyższymi rantami, wykonanymi ze specjalnie selekcjonowanej czarnej gliny. Szkliwiona jest potem na jeden z kolorów, inspirowanych naturalnymi przyprawami. Revol to pełna unikalność i wyjątkowość. 

Verlo - porcelana z pasją

Verlo tworzy płaskie talerze, które zachwycają swoim wzornictwem. Najwyższej jakości porcelana - szkliwo reaktywne, wypalane w temperaturze 1380 stopni Celsjusza i niezwykłe wykończenia talerzy sprawiają, że poszczególne serie mogą z powodzeniem być ozdobą każdej jadalni. Pamiętaj, że są to projekty wykonywane ręcznie, zatem każdy talerz jest całkowicie unikalny - poszczególne zdobienia mogą się od siebie subtelnie różnić, co jest kolejnym atutem produktów marki Verlo. Warto rozważyć złożenie całej kolekcji talerzy marki Verlo, bo jej jakość i wyjątkowość zasługuje na to, by stać się ozdobą każdego domu. Sprawdź zatem również talerze głębokie i miseczki bulionówki, które możesz wkomponować w swój zestaw. 

RAK Porcelain - w hołdzie klasyce

Francuska marka RAK Porcelain produkuje porcelanę najwyższej jakości, która często wykorzystywana jest w najlepszych sieciach hoteli i restauracji na całym świecie. Wyróżnikiem marki jest podążanie za klasyką i korzystanie z ponadczasowych wzorów porcelany, które nigdy nie wychodzą z mody. Finezja kolorystyczna talerzy RAK Porcelain polega jedynie na wykorzystywaniu różnych odcieni bieli i jest to zdecydowanie atutem tej marki. 

Jeśli zależy Ci na porcelanowych kompletach pełnych klasy i smaku, a także takich, które są absolutnie ponadczasowe, wybierz również filiżanki i spodki tej marki.

Zobacz najpopularniejsze podkategorie kategorii "Porcelana":