Elektryczne młynki do pieprzu

Elektryczne młynki do pieprzu, które znajdziesz w ofercie TGHome, produkowane są przez markę Peugeot - kultową już, jeśli chodzi o udział we francuskiej i światowej gastronomii. Mechanizmy mielące elektrycznych młynków Peugeot objęte są dożywotnią gwarancją. Młynki wyposażone są również w specjalny mechanizm o spiralnym kształcie żaren, co gwarantuje optymalne wprowadzanie ziaren pieprzu i ich mielenie.

Peugeot - akcesoria, będące ikoną francuskiej kuchni

Udział marki Peugeot we francuskiej kuchni jest ogromny, nie sposób również nie zauważyć, że firma znana jest na całym świecie. Przez całe dekady wykorzystuje swoje doświadczenie, opracowuje nowe technologie i ma pełną kontrolę produkcji poszczególnych akcesoriów kuchennych. Dzięki temu może sobie pozwolić na objęcie swoich młynków i ich mechanizmów mielących dożywotnią gwarancją. Część młynków posiada również system uSelect - to nic innego, jak regulacja stopnia mielenia soli i pieprzu. Zarówno młynki ręczne, jak i młynki elektryczne tej marki są niezawodne, wygodne w użyciu i mają zachwycający design, dzięki czemu mogą wpasować się do każdej kuchni i stać się również elementem jej wystroju. 

Elektryczny młynek do pieprzu Alaska

Prezentowany w ofercie TGHome elektryczny młynek Alaska stworzony jest z wytrzymałego i bardzo estetycznego plastiku ABS. Jego charakterystyczny, śnieżnobiały kolor sprawia, że to narzędzie, które możesz dopasować do nowoczesnych wnętrz. Młynek ma wmontowany stalowy mechanizm mielący, którego jakość potwierdzona jest dożywotnią gwarancją ze strony producenta. Za pomocą specjalnego pokrętła możesz regulować grubość mielenia ziaren. 

Elektryczny młynek ZEST

Młynek elektryczny ZEST jest bliźniaczo podobny do swojego białego odpowiednika, młynka Alaska. Wyróżnia go jednak czarna obudowa, wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku i wygodnego plastiku ABS. Mechanizm mielący tego młynka również objęty jest dożywotnią gwarancją. Kupując go masz pewność, że posłuży Ci przez długie lata. 

Młynki plastikowe cieszą się dużym powodzeniem wśród kucharzy profesjonalistów. Są eleganckie, bardzo wygodne w użyciu, a przy tym wytrzymałe, odporne na często pojawiającą się w kuchni wilgoć. Stylowe młynki od marki Peugeot są ucieleśnieniem tych opinii. 

Sprawdź również młynki do soli, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Skuteczne, wolne mielenie przypraw, wydobywające z nich prawdziwy smak i aromat zapewnią także młynki do przypraw takich jak gałka muszkatołowa, czy siemię lniane. Wśród dostępnych w naszej ofercie przypraw znajdziesz między innymi sólpieprz i aromatyczne mieszanki przypraw z całego świata. 

Powiązane kategorie: