1. FROISSES Kubek piaskowy 80 ml / REVOL

    63,00 zł
    Brak w magazynie

Kubki do espresso

Niezwykłe kubki do espresso, które znajdziesz w ofercie TGHome to projekty marki REVOL - stosującej najwyższej jakości porcelanę firmy z ogromną świadomością ekologiczną. Każdy kubek manufaktury REVOL to projekt niepowtarzalny ze względu nie tylko na unikalne kształty, ale również ręczne wykończenie, dzięki któremu nigdy nie powstają dwa identyczne produkty. Zwróć uwagę na absolutnie unikalne kubki z kolekcji Froisses, a także inspirowane kolorami przypraw kubki z kolekcji Caractere.

Espresso w najlepszym wydaniu

W piciu aromatycznej, bardzo mocnej kawy w niewielkich ilościach liczy się nie tylko jej smak, ale również okoliczności i warunki, w jakich ją spożywamy. To dlatego projekty marki Revol wpisują się idealnie w koncept celebracji picia espresso. Revol zajmuje się produkcją rzeczy z porcelany już od 200 lat, wykorzystując przy tym kreatywne podejście do tego typu domowego wyposażenia. 

To dzięki temu powstały wspaniałe kubki gniecione z kolekcji Froisses, które dostępne są w 20 kolorach i 61 wzorach. Dedykowane są grupie klientów, która lubi unikalność i niebanalne propozycje w zakresie porcelanowej zastawy. Nieco bardziej surowe, zachwycające prostotą i delikatnymi kolorami (do których stworzenia inspiracją były naturalne przyprawy) kubki z kolekcji Caractere, wykonywane są ze specjalnie selekcjonowanej czarnej gliny. W procesie szkliwienia nadaje jej się jeden z kolorów, wśród których znajdą się takie jak kurkuma, gałka muszkatołowa, czy mięta. 

Kawa to styl życia! Filiżanki w TGHome

Kochający aromat kawy i celebrujący jej picie, znajdą w ofercie naszego sklepu również najwyższej jakości porcelanowe filiżanki od marek takich jak RAK Porcelain czy Verlo. Na uwagę zasługują również filiżanki do herbaty, a także spodki, które są pięknym, eleganckim uzupełnieniem całej zastawy. Zarówno kawę, jak i herbatę, dobrze podawać w całym zestawie porcelanowych drobiazgów, które potęgują wrażenia estetyczne ze spożywania tych napojów. Dlatego przydatne okażą się również porcelanowe dzbanki, a także cukiernice porcelanowe.

Zobacz najpopularniejsze podkategorie kategorii "Porcelana":