Garnki miedziane

W naszej ofercie znajdziesz garnki z tradycyjnymi uchwytami, rondle a w innych kategoriach również patelnie do smażenia i pieczenia ulubionych potraw, również w piekarniku. O jakości niech świadczą marki, które znalazły się w naszej ofercie - słynny De Buyer oraz produkty z linii Prima Matera i Inocuivre.

Urządzasz kuchnię i przyszedł czas na najważniejsze dodatki? Zacznij od tego, co najbardziej istotne, czyli naczynia do gotowania. W tej kategorii znajdziesz najwyższej klasy garnki miedziane, które nie tylko oczarują Ciebie i Twoich gości swoim wyjątkowym wyglądem, ale również ułatwią Ci gotowanie. Garnki miedziane to piękno i luksus, które możesz zaprosić do swojej kuchni, a my Ci w tym pomożemy.

Garnek miedziany vs garnek ze stali nierdzewnej

Jak bardzo liczy się materiał, z którego wykonany został Twój zestaw garnków? To kwestia bardzo względna, bo tak naprawdę w grę wchodzą Twoje osobiste preferencje. Wyroby z miedzi, takie jak garnki kuchenne, to propozycja dla tych osób, którym leży na sercu nie tylko smaczne gotowanie, ale także gotowanie pod pełną kontrolą i gotowanie bezpieczne.

Wszystko za sprawą właściwości, jakie daje powierzchnia miedziana. Miedź zapewnia równomierne rozprzestrzenianie się ciepła, dzięki czemu unikniesz przypalenia się potraw. Każdy garnek miedziany, który znajdziesz w naszej ofercie jednak wyposażony jest w wewnętrzną powłokę ze stali nierdzewnej. Jest to konieczne po to, by potrawy nie miały bezpośredniego kontaktu z miedzią. Żywność czasami ma kwaśny odczyn, który mógłby niekorzystnie reagować z miedzią.

Miedziane garnki i piękne, zdrowe gotowanie

Co zrobić, by gotować zdrowo i pięknie? Zainwestuj w miedziane garnki. Czas przygotowywania potraw będzie znacznie przyjemniejszy, gdy będziesz otaczać się pięknymi przedmiotami. To pozwala na odrobinę luksusu i poczucia wyjątkowości. Garnki, które znajdziesz w naszej ofercie mają nitowane uchwyty, które wygięte są we francuskim stylu. To nie tylko sprawi, że Twoja kuchnia zmieni się w prawdziwe królestwo estetyki, ale również ułatwi Ci pracę i trzymanie naczyń. No i ten kolor... Miedziane garnki będą rewelacyjnie prezentować się w miejscach, gdzie kuchnia jest otwarta i zaproszeni goście mogą podziwiać nie tylko przygotowywane potrawy, ale także naczynia, w których zostały przyrządzone.

Zobacz również inne produkty w naszym asortymencie: