1. PEKOE Spodek / REVOL

  109,00 zł
  Brak w magazynie
 2. PEKOE Filiżanka 80 ml / REVOL

  109,00 zł
  Brak w magazynie
 3. NEW

  EDGE Filiżanka 300 ml / RAK PORCELAIN

  68,02 zł
  Brak w magazynie
 4. NEW

  EDGE Filiżanka 200 ml / RAK PORCELAIN

  51,17 zł
  Brak w magazynie

Filiżanki i spodki

Filiżanki porcelanowe i spodki, które prezentujemy w ofercie sklepu TGHome, to dzieła pracy dwóch uznanych w zakresie produkcji porcelany marek - RAK Porcelain i REVOL. Każda z nich posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i obróbce porcelany, co uwidacznia się w wyjątkowych projektach porcelanowych filiżanek i spodków. Ich porcelana to wysokiej jakości bezołowiowy surowiec, który jest niezwykle trwały i odporny na zarysowania.

Porcelanowe filiżanki do kawy i herbaty - dla jeszcze lepszego smaku

Piękne, uniwersalne filiżanki porcelanowe służą do eleganckiego podawania takich napojów, jak kawa, czy herbata. Porcelana to klasyczny, ponadczasowy materiał, który - jeśli jest dobrze potraktowany i poddany odpowiedniej obróbce - nie odbarwia się i nie absorbuje smaku płynów, które są w nim podawane. Zaproszonym gościom możesz zatem podawać ich ulubiony napój w elegancki, gustowny sposób. 

Kwintesencja klasyki - RAK Porcelain

Marka RAK Porcelain tworzy porcelanowe filiżanki i spodki, które hołdują klasyce i są jej pięknym odzwierciedleniem. W jej kolekcjach znajdziesz głównie porcelanę białą lub porcelaną w kolorze kości słoniowej, uformowaną w elegancki, gustowny sposób. Marka produkuje filiżanki do picia klasycznej kawy lub - w przypadku większych rozmiarowo produktów - białej kawy ze sporą ilością mlecznej pianki. Dopasowane do filiżanek eleganckie spodki tworzą spójne zestawy, które sprawdzą się zarówno w eleganckich restauracjach, jak i domowych salonach i jadalniach. 

Do filiżanek w tym wydaniu możesz dobrać piękne mleczniki, a także cukiernice porcelanowe, które będą stanowić nieodłączną część zastawy.

Marka REVOL - nowoczesne podejście do porcelany

Francuska marka REVOL do porcelany podchodzi w nieco bardziej oryginalny sposób. Efektem tego są wspaniałe, unikalne filiżanki w różnych rozmiarach i kolorach. Mogą służyć zarówno do picia klasycznej kawy, jak i mocnego espresso. Porcelanowa seria CARACTERE, pochodząca od marki REVOL, inspirowana jest kolorami przypraw. Znajdziesz tu zatem kurkumę, cynamon, czy miętę oraz dopasowane do nich, charakterystycznie przedłużone spodki. Cały zestaw tworzy niespotykaną, prawdziwie oryginalną zastawę, która przynosi przyjemność z codziennego picia kawy, a przy tym zachwyca również gości. 

Porcelana, która zachwyca - idealny pomysł na prezent

Filiżanki porcelanowe różnych wielkości i o różnej kolorystyce, to duży potencjał na stworzenie wspaniałego, udanego prezentu. Co więcej, są to prezenty chętnie kupowane, ale także z radością otrzymywane - kawa i herbata smakuje bowiem najlepiej, jeśli spożywana jest z pięknej porcelany. 

Spraw prezent sobie lub bliskim, wybierając najpiękniejsze dzieła porcelanowe marek REVOL i RAK Porcelain. A jeśli chcesz przy tym skompletować wyjątkowy, deserowy zestaw na relaksujące popołudnia, wybierz zdobione talerze porcelanowe na ciasto, a także widelczyki do ciasta i łyżeczki do herbaty. Podwieczorki w ich towarzystwie będą przyjemne, eleganckie i zachwycające dla osób, które na nie zaprosisz. 

Powiązane podkategorie kategorii Porcelana: