Brak produktów w tej kategorii.

Pokale do piwa

Prezentowane w naszym sklepie pokale do piwa pochodzą ze znanej i uznanej w barmańskim świecie kolekcji Classico marki Zwiesel Glas. Stworzone są z elastycznego szkła, które zabezpieczone jest przed pękaniem i zarysowaniami. Krystaliczna przezierność szkła i jego gładka powierzchnia, która nie absorbuje zapachów, to tylko niektóre z atutów, czyniących te szklanki małym dziełem sztuki. Odkryj naczynia do serwowania piwa tak, jak w najbardziej eleganckich restauracjach na świecie.

Pokale do piwa Zwiesel - dopracowane w każdym calu

Marka Zwiesel od ponad wieku słynie z produkcji doskonałej jakości szkła. Na pełne uznanie zasługuje fakt, że jest to produkcja ekologiczna, całkowicie pozbawiona baru i ołowiu. W dodatku marka opracowała i opatentowała pionierską technologię TRITAN, w ramach której masa szklarska wzmacniana jest tlenkiem cyrkonu i tytanu. Dzięki temu szkło Zwiesel jest wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Tak tworzone są zarówno delikatne i eleganckie pokale do piwa tej marki, jak i tradycyjne kufle, które wyróżnia nieco większa grubość szkła. Pokale są przy tym odporne na działanie wysokich temperatur, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by spożywać z nich orzeźwiający napój w pełnym słońcu lub wykorzystywać do podawania grzanego piwa z aromatycznymi dodatkami cynamonu i goździków. 

Seria Classico - pokale pełne wdzięku

Pokale marki Zwiesel Glas doskonale nadają się do serwowania delikatnych, aromatycznych trunków. Wspaniale sprawdzą się zatem jako część restauracyjnej zastawy lub szkło do degustacji piwa. Jednak nie sposób nie wspomnieć o ich zdecydowanym wyróżniku, czyli brzmieniu szkła, uderzającego o siebie podczas wznoszenia toastu. Najwyższa jakość masy szklarskiej sprawia, że dźwięk ten jest głęboki, melodyjny i prawdziwie piękny. Przez to pokali Zwiesel Glas nie powinno zabraknąć na przyjęciach w gronie rodziny lub przyjaciół, gdzie wznoszone są mniej lub bardziej uroczyste toasty. Ich pojemność, idealna przezierność kryształu i delikatna, pełna wdzięku bryła, jest wręcz stworzona na takie okazje. 

Warto rozejrzeć się również w ofercie innych, szklanych akcesoriów od marki Zwiesel. Podczas domowych przyjęć równie przydatne okażą się piękne kieliszki do wina. Niezapomniane i najważniejsze toasty wznosi się, wykorzystując kieliszki do szampana. Na słoneczne, lekko leniwe popołudnia z pewnością przydadzą się kieliszki do prosecco. Marka Zwiesel tworzy również doskonałe szklanki do drinków a także szklanki do wody. Każdy komplet jest nie tylko praktycznym elementem wyposażenia Twojego domu, ale również częścią jego wystroju.

Zobacz najpopularniejsze kategorie: