Młynki

Młynki

Młynki, które znajdują się wśród propozycji TGHome to produkty marki Peugeot oraz de Buyer. Marka Peugeot jest niekwestionowanym liderem w zakresie produkcji młynków i ciągle udoskonala ich jakość, zarówno pod względem wizualnym, jak i samych mechanizmów mielących. Marka de Buyer to jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów kuchennych akcesoriów. Marki tworzą najlepszej jakości młynki do przypraw z materiałów takich jak m.in. drewno, porcelana, stal nierdzewna, czy kryształ. W ofercie marki Peugeot znajdują się także doskonałe młynki do kawy.

Młynki do przypraw - jakość i wygoda

Każdy młynek do mielenia przypraw zawiera specjalny mechanizm mielący. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie ziaren o określonym kształcie. Część mechanizmów mielących pozwala zadecydować również o tym, jaką grubość mają mieć ziarna danej przyprawy po zmieleniu. Tego typu akcesoria używane są przez szefów kuchni na całym świecie. 

Młynki z oferty TGHome, pochodzące od marek Peugeot oraz de Buyer, wyposażone są w mechanizmy mielące o długoletniej, czasem także dożywotniej gwarancji. Jest to dowodem na to, że dobry młynek do kuchni to zakup na lata. W ofercie sklepu znajdują się także elektryczne młynki, które przyspieszają proces mielenia i są niezwykle wygodne w użytkowaniu. 

Design dla każdej kuchni

Zmielenie ziaren to podstawowa funkcja młynka, jednak nie sposób pominąć walorów estetycznych tych akcesoriów. W TGHome dostępne są młynki z różnego rodzaju materiałów, m.in.: metalowe, drewniane, porcelanowe, kryształowe, czy młynki ze stali nierdzewnej. Wpasują się w oczekiwania każdego użytkownika, ale także w wystrój kuchni, jakie będą miały zdobić. Znajdziesz tu młynki do soli i pieprzu, ale także młynki do przypraw takich jak gałka muszkatołowa czy siemię lniane. Zerknij również na zestawy młynków, dzięki którym wyposażysz kuchnię w to, co niezbędne. Peugeot, jako lider młynków, tworzy wspaniałe młynki do kawy ręczne, których design zachwyca. Sprawdź również inne akcesoria kuchenne, dzięki którym gotowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze i bardziej inspirujące, np. miarki kuchenne, a także łopatki kuchenne

Powiązane kategorie: