1. Rant okrągły wysoki 12 cm / DE BUYER

    72,00 zł
    Brak w magazynie
  2. Rant okrągły śr. 20 cm / DE BUYER

    54,00 zł
    Brak w magazynie

Ranty cukiernicze do pieczenia

Dostępne w TGHome ranty cukiernicze zostały stworzone przez uznaną w całym świecie gastronomicznym markę de Buyer. Wyprodukowano je z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która jest nie tylko wytrzymała, ale również niezwykle wygodna w użytkowaniu. Rant cukierniczy stanowi podstawę formowania różnego rodzaju ciast i tortów, a także pojedynczych deserów. Idealnie gładka powierzchnia wewnątrz sprawia, że jest to doskonałe naczynie do pracy z różnego rodzaju kremami i musami.

Rant cukierniczy - alternatywa dla tradycyjnych blach do pieczenia

Wykorzystanie rantu cukierniczego to profesjonalny sposób składania i formowania różnego rodzaju deserów. Ciasto lub masę wystarczy wylać na dowolną powierzchnię, która wyłożona jest pergaminem lub papierem do pieczenia. Wielkość i bryłę ciasta wyznaczy w tym przypadku rant. Od klasycznej blachy odróżnia go to, że nie ma dna, dlatego regulowana wielkość rantu pozwala na uzyskanie dokładnie takiej wielkości deseru, jaką masz w zamiarach. W ofercie TGHome prezentujemy ranty w różnych kształtach, wśród których każdy cukiernik - czy to amator, czy profesjonalista - znajdzie dokładnie to, czego szuka. Prostokątne ranty sprawdzają się idealnie przy pojedynczych deserach, które mają wyglądać imponująco podane na talerzu, a także przy nowoczesnych tortach. Klasyczne okrągłe ranty mogą natomiast stanowić formy dla różnej wielkości tradycyjnych tortów. A wyjątkowe kształty, np. serce, są wspaniałą inspiracją na desery, które przygotowujesz na wyjątkowe okazje. 

Wysokiej jakości ranty dla cukierników w sklepie TGHome

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze ranty, które są dziełem marki de Buyer. Wykonane są z idealnie gładkiej nierdzewnej stali, dla której przeszkodą nie są ani wysokie temperatury - panujące w piekarnikach, ani niskie temperatury, które panują w zamrażarkach i chłodziarkach. Stal jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu ranty mogą Ci służyć przez wiele lat, nie tracąc przy tym swoich właściwości i wciąż ciesząc oczy estetycznym wyglądem. Ranty marki de Buyer mają wytłoczone na sobie rozmiary, co umożliwia bardzo prostą identyfikację. Ich krawędzie są doskonale ostre, dzięki czemu praca z wszelkiego rodzaju ciastami jest po prostu łatwiejsza. 

Sprawdź również inne akcesoria, które mogą być przydatne w tworzeniu pysznych deserów: formy do ciast, wygodne w użyciu łopatki kuchenne, przydatne miarki kuchenne, a także potrzebne przy wielu ciastach sita. Skompletuj zestaw, z których stworzysz smaczne desery, którymi zachwycisz swoich gości. 

Zobacz powiązane akcesoria kuchenne: