Shakery bostońskie

Shaker bostoński to podstawa sporządzania pysznych napojów - z alkoholem lub bez niego. Dostępne w TGHome shakery bostońskie to dzieła marki BAR Professional, która jest jedną z najbardziej uznanych firm branży barmańskiej na świecie. Kubek bostońskiego shakera jest stworzony ze stali nierdzewnej 18/10, zatem należy do najtrwalszych i najbardziej odpornych na uszkodzenia mechaniczne barmańskich akcesoriów. Jego pojemność to 530 lub 800 ml.

Shakery - drinki w odpowiednich proporcjach

Shaker barmański pozwala na precyzyjne wymieszane drinka lub bezalkoholowego napoju. W towarzystwie specjalnej szklanicy tworzy zestaw barmański, z którym sporządzanie drinków jest prawdziwą przyjemnością. W TGHome prezentujemy barmańskie shakery wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej w srebrnym kolorze. Możesz również wybrać wyjątkowy shaker barwiony na złoty kolor, który robi ogromne wrażenie i od razu przyciąga wzrok. 

Poszczególne modele różnią się od siebie pojemnością. Standardowy rozmiar barmańskiego shakera zazwyczaj zamyka się w 800 ml. Aby mieć cały zestaw, dzięki któremu zyskasz możliwość przygotowywania najwyższej jakości drinków, potrzebna będzie również specjalna szklanica barmańska

Shaker bostoński idealny do drinków i koktajli

Srebrny lub złoty shaker firmy BAR Professional to doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych barmanów, którzy chcieliby nieustannie zgłębiać efektowną barmańską sztukę podawania płynów. Shakery BAR Professional to również akcesoria bardzo trwałe, które bez obaw możesz myć w zmywarce. 

Stwórz kompletny barmański zestaw, który przyda Ci się podczas przyjęć i uroczystości, organizowanych w Twoim domu. Zerknij na wygodne w ugniataniu warzyw i owoców muddlery, efektowne łyżki barmańskie, wielokrotnie potrzebne w pracy barmana korkociągi, czy pomocne w efektownym podawaniu butelek coolery. Każdy drink możesz ozdobić również za pomocą kolorowej słomki do drinków, które w naszym sklepie oferujemy w wersjach naturalnych, w pełni bezpiecznych dla środowiska.

Zobacz inne powiązane kategorie: