Kieliszki do prosecco

Efektowne i eleganckie kieliszki do prosecco, które prezentujemy w ofercie sklepu TGHome, to efekty pracy niemieckiej marki Zwiesel. Jej doświadczenie w produkcji i obróbce szkła sięga XIX wieku. Od tego czasu marka nieustannie doskonali swoje produkty. Tak powstała m.in. technologia wzmacniania masy szklarskiej o nazwie TRITAN, dzięki której szkło Zwiesel jest wyjątkowo odporne na zarysowania i wyszczerbienia.

Eleganckie kieliszki stworzone do wznoszenia toastów

Prosecco to wino delikatne i jego smakiem należy cieszyć się, spożywając je z odpowiednich kieliszków. We włoskim winie musującym prosecco odnaleziono odrobinę słodyczy, elegancji, ale przede wszystkim subtelność, która powinna być widoczna we wszystkim, co go dotyczy. Wyprodukowane z idealnie przejrzystego szkła kieliszki do prosecco marki Zwiesel, wprost stworzone są do celebracji wyjątkowych chwil i wznoszenia toastów. Sprzyja temu również unikalna właściwość szkła tej marki. Kieliszek, który uderza o inny kieliszek, co ma miejsce podczas toastu, wydaje niezwykle przyjemny dla ucha dźwięk, porównywany do muzyki. Stąd w logo marki znalazła się nutka. 

Kieliszki do prosecco - staranne wykończenie i wyjątkowy efekt wizualny 

Spożywanie win musujących z odpowiednich kieliszków daje wyjątkowy efekt wizualny, ale ma również wiele wspólnego ze smakiem trunku. Od razu bardziej odczuwalna jest jego delikatność, która z pewnością trafi w gust zaproszonych gości. Smakiem Twojego ulubionego prosecco możesz się cieszyć podczas domowych przyjęć, czy romantycznej kolacji we dwoje. To trunek doskonały na takie okazje. A jeśli zależy Ci na skompletowaniu szklanej zastawy, wśród której znajdą się kieliszki do różnego rodzaju alkoholu, sprawdź także kieliszki do winakieliszki do whisky, a także kieliszki do drinków. Doskonałym uzupełnieniem domowego barku będą również delikatne kieliszki do szampana, a także szklanki na bezalkoholowe koktajle. Z takim zestawem zorganizujesz przyjęcie w gronie znajomych lub rodziny, na którym każdy trunek zostanie podany w gustowny, wysmakowany sposób. 

Powiązane kategorie: