Patelnie wok

Woki to specjalne wyprofilowane patelnie, doskonałe do przyrządzania dań orientalnych. W TGHome znajdziesz doskonałej jakości woki, które pochodzącą od producentów takich jak de Buyer, czy Revol - znanych ze stosowania najlepszych materiałów i korzystających ze swojego wieloletniego doświadczenia w produkcji akcesoriów kuchennych. Znajdziesz tutaj woki ze stylowej porcelany, a także stali wielowarstwowej i stali wysokowęglowej, pokrytej woskiem pszczelim.

Wok - rodzaj patelni, którą pokochaliśmy

Woki są idealne nie tylko do smażenia, ale również do gotowania, w tym gotowania na parze. Patelnia ma specjalną, unikalną budowę. Niewielkiej średnicy dno otoczone jest wysokimi ściankami. Patelnia pozwala zatem na przygotowywanie dużych porcji posiłków. Mniejsza powierzchnia, która przylega bezpośrednio do kuchenki, gwarantuje odpowiednią temperaturę smażenia i gotowania dla tak delikatnych produktów jak owoce, warzywa i kruche mięso. Jeśli jednak kochasz mięso, owoce morza lub warzywa w cieście, wok umożliwi Ci sprawne smażenie na głębokim tłuszczu. W Twojej kuchni nie może zabraknąć woka, jeśli kochasz kuchnię azjatycką, ale również wtedy, gdy lubisz kulinarne zabawy w znajdowanie zdrowych zamienników posiłków. W kulinarnych podróżach przydadzą się również klasyczne patelnie, a także rondle i garnki. Jeśli zdecydujesz się na zapiekanie przygotowanych potraw, idealne będą brytfanny

Woki w TGhome - tworzone w zgodzie z potrzebami kucharzy

Patelnie typu wok, które dostępne są w naszym sklepie, to wysokiej jakości produkty, których zadaniem jest spełnić oczekiwania kucharzy: domowych i profesjonalnych. Podczas wyboru zwróć uwagę na to, który materiał najlepiej na te oczekiwania odpowie:

  • Stal wysokowęglowa, pokryta woskiem pszczelim. Wok jest trwały, bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym bezpieczny dla środowiska - nie zawiera szkodliwej powłoki non-stick. Zamiast tego użyto w nim wosku pszczelego, jako bezpiecznej i skutecznej metody, która zabezpiecza przed przywieraniem jedzenia. Stal węglowa jest świetnym przewodnikiem ciepła, szybko się nagrzewa, a zakrzywiony uchwyt w stylu francuskim, który dodano do woka, znacznie ułatwia pracę. 

  • Porcelana - francuska marka REVOL prezentuje rozwiązanie, dzięki któremu możliwa jest fuzja piękna kuchni francuskiej ze smakami i kolorami kuchni orientalnej. Porcelanowy wok szybko się nagrzewa, doskonale przewodzi ciepło, a przy tym jest niezwykle oryginalny. Może być praktycznym dodatkiem w kuchni oraz jej ozdobą. 

  • Aluminium - aluminiowy wok od marki de Buyer to produkt trwały, odporny i niezwykle wygodny w użytkowaniu. Piękny design - połyskliwe aluminium połączone z rączką z drewna bukowego cieszy oko. Ten wok to gwarancja trwałości na lata i podróży przez nieznane dotąd przestrzenie kulinarne. 

Woki w TGhome - nowa jakość gotowania

Pracuj nad smakiem swoich potraw w naczyniach najwyższej jakości i daj się porwać pasji gotowania! Proces przygotowywania dań orientalnych z dobrym wokiem może być świetną zabawą. Zerknij również na inne produkty z naszego sklepu, takie jak młynki do przypraw, które pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo w azjatyckiej sztuce kulinarnej. 

Zobacz również inne produkty w naszym asortymencie: