Strona
Strona

Młynki do soli

Młynki do soli z oferty TGHome to doskonale zaprojektowane akcesoria kuchenne, które pochodzą od marek Peugeot oraz de Buyer. Firmy korzystają z wieloletniej tradycji w tworzeniu najwyższej jakości produktów do kuchni. Znajdziesz u nas młynki do soli z takich materiałów, jak stal, różnego rodzaju drewno, plastik ABS, a także kryształ bezołowiowy. Umieszczone w nich mechanizmy, np. regulacja stopnia mielenia, to ogromne ułatwienie i wygoda dla każdego kucharza.

Młynek do przypraw - wybierz idealny materiał

Dostępne w naszym sklepie młynki wykonane są z różnych materiałów. Każdy z nich wyróżnia się czymś szczególnym, dlatego warto wybierać ów materiał świadomie.

Drewniany młynek

Młynki tworzone są z różnych rodzajów drewna, do produkcji wykorzystuje się drewno bukowe, oliwne, czy orzechowe. Młynki drewniane wyróżnia bardzo klasyczny design, dzięki czemu są ozdobą eleganckich kuchni i restauracji. TGHome prezentuje drewniane młynki, które są dziełem marki Peugeot. To jedne z najbardziej znanych produktów tego typu na świecie, ponieważ produkowane są od przeszło 200 lat! Często są wykonywane ręcznie, z dbałością o każdy szczegół. Firma Peugeot przywiązuje ogromną wagę do jakości swoich produktów i pieczołowicie kontroluje cały proces produkcyjny, dzięki czemu na mechanizmy mielące swoich młynków oferuje dożywotnią gwarancję. W większości młynków obecne są również pokrętła, które regulują grubość mielenia ziaren. Warto zwrócić uwagę również na szeroką gamę kolorystyczną drewnianych młynków. Drewno części z nich jest również nieco bardziej surowe, inne natomiast ozdobione są dodatkową warstwą lakieru.

Młynki ze stali nierdzewnej

Najczęściej produkowane są z użyciem któregoś rodzaju drewna. Stalowe wstawki, które na nich umieszczono sprawiają, że młynki idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Warto przy nich zwrócić uwagę na jakość wykonania i hołdowanie designowi hi-tech, zwłaszcza w przypadku francuskiej marki Peugeot. Stalowe mechanizmy mielące objęte są dożywotnią gwarancją.

Akrylowe młynki

Wyróżniają się klasycznym wyglądem, przyprawionym szczyptą wyszukanej elegancji. Tworzy je marka Peugeot, która - podobnie jak w przypadku młynków drewnianych i młynków ze stali nierdzewnej - pieczołowicie kontroluje proces produkcji, udzielając na swoje mechanizmy mielące dożywotniej gwarancji. Dodatkowo marka Peugeot stworzyła technologię uSelect, dzięki której kucharz wybiera jeden z sześciu poziomów, zgodnie z którymi mają być mielone ziarna soli.

Plastikowe młynki

Wykonane przez firmę Peugeot, wyróżniają się nowoczesnym designem i dopracowanym w każdym szczególe mechanizmem mielącym. To najczęściej również młynki elektryczne, które ułatwiają mielenie kryształków soli i precyzyjne przyprawianie przygotowywanych potraw. Dostępna technologia regulacji stopnia mielenia

Kryształowy młynek

Absolutnie najwyższa jakość i niezwykle eleganckie połączenie szlachetnego kryształu z doskonale precyzyjnymi mechanizmami marki Peugeot. Historia młynków kryształowych tej marki sięga 1924 roku, a jego tradycja kultywowana do dziś. Jeśli zależy Ci na tym, by każdy szczegół Twojej kuchni i jadalni zachwycał i zwracał uwagę na elegancję wnętrz, kryształowy młynek jest idealnym wyborem.

Szaleństwo kolorów - dopasuj młynki do przypraw do swojej kuchni!

Zarówno ręczny młynek, jak i młynek elektryczny , może być nie tylko praktycznym akcesorium, ale również ozdobą Twojej kuchni. Młynki z oferty TGHome dostępne są w najróżniejszych kolorach i odsłonach (klasycznych i nowoczesnych), dzięki czemu masz możliwość wyboru dokładnie takiego, który będzie komponował się z innymi dodatkami w Twojej kuchni. Jeśli komponujesz akcesoria do przypraw, młynki do chili oraz młynki do gałki muszkatołowej, również mogą się znaleźć na Twoich kuchennych półkach. Koniecznie sprawdź również dostępne w naszej ofercie, praktyczne pojemniki na przyprawy, dzięki którym wspaniały aromat i smak ziaren, zachowa się dłużej.

Każdy młynek do soli, który kupisz w naszym sklepie, to produkt, który potwierdza jakość i klasę marek, przez które został stworzony. Zarówno Peugeot, jak i de Buyer, to firmy godne zaufania i cenione wśród profesjonalnych kucharzy na całym świecie. Poszczególne materiały do produkcji tych akcesoriów pozyskiwane są w sposób zrównoważony, z ogromnym szacunkiem dla środowiska i wykorzystaniem lokalnych zasobów z kontrolowanych upraw i produkcji. Dzięki temu są doskonałe jakościowo i bezpieczne dla środowiska.

Gotowanie z TGHome - akcesoria, w których czuć moc pasji!

Najwyższej jakości młynki do mielenia soli, ale także innych przypraw, są w stanie wydobyć z każdego ziarna prawdziwą pełnię smaku. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, by prezentowane przez nas produkty służyły Ci przez długie lata i pozwalały każdego dnia cieszyć się z gotowania, a także były doskonałym elementem wystroju kuchni. Jeśli gotowanie to Twoja pasja i poświęcasz się jej bez reszty, sprawdź również dostępne na naszej stronie garnki i patelnie. Są nieodłączną częścią kuchennego wyposażenia, a ich doskonała jakość może kucharzowi ułatwić poszczególne kulinarne podróże przez nowe smaki.

Powiązane kategorie: