Strona
 1. NORDIC Mlecznik 150 ml / RAK PORCELAIN

  27,76 zł
  Brak w magazynie
 2. NEW

  ALGA Pokrywka do czajniczka / VERLO

  12,92 zł
  Brak w magazynie
 3. NEW
 4. NEW
 5. NEW

  ETER Mlecznik 90 ml / VERLO

  16,00 zł
  Brak w magazynie
 6. ANNA Mlecznik 150 ml / RAK PORCELAIN

  33,63 zł
  Brak w magazynie
Strona

Dzbanki mleczniki

Marki REVOL oraz RAK Porcelain stworzyły piękne mleczniki i dzbanki porcelanowe, które znajdziesz w ofercie TGHome. Ponad 200-letnie doświadczenie marki REVOL w pracy z porcelaną sprawiło, że spod jej rąk wychodzi zachwycająca porcelana, taka jak np. SUCCESION, doceniana przez restauratorów na całym świecie. Z kolei RAK Porcelain tworzy najwyższej jakości porcelanę z naturalnego, bezołowiowego surowca. Nie absorbuje on smaków i zapachów, dlatego doskonale nadaje się na element stołowej zastawy.

Dzbanki do mleka i mleczniki - zaplanowane piękno stołowej zastawy

Eleganckie serwowanie kawy i herbaty wymaga, by każdy składnik podawać w estetyczny sposób. Często pijemy kawę - a czasem także i herbatę - z mlekiem. Jego podanie nierzadko przysparza trudności - nie nadaje się do tego ani szklanka, ani oryginalne opakowanie mleka. Najlepszym rozwiązaniem jest mlecznik. Niewielki dzbanuszek do mleka to najbardziej estetyczna i przyjemna dla oka forma serwowania tego dodatku do kawy. W TGHome znajdziesz piękne i oryginalne dzbanki mleczniki, które są dziełem marek REVOL oraz RAK Porcelain. Ich charakterystyczna budowa sprawia, że nalewanie mleka do kawy jest proste i nie niesie ze sobą ryzyka rozlania tego napoju. Wygodny dziubek pozwala nalać do filiżanki oczekiwaną porcję mleka lub śmietanki, by móc raczyć się ulubionym smakiem i aromatem. Do mleczników warto dobrać równie piękne filiżanki porcelanowe, a także cukiernice porcelanowe i widelczyki do ciasta. Taki komplet na stole zadba nie tylko o smakowe, ale również estetyczne doznania gości. 

Porcelanowe dzbanki - więcej ulubionego napoju

Duże dzbanki z porcelany umożliwiają piękne podanie kawy lub herbaty dla wszystkich gości. Wielkość dzbanka umożliwia przygotowanie kilku porcji jednocześnie. To dobry sposób na poczęstowanie osób, które gościsz lub przygotowanie dla siebie większej porcji kawy lub herbaty na długi, relaksujący wieczór. Mniejsze dzbanki są również wspaniałym uzupełnieniem jadalnianej zastawy. Możesz ich używać do estetycznego podawania różnego rodzaju sosów. Imponująco wyglądają dania główne i desery, przy których sosu używa się nie tylko dla wzmocnienia smaku, ale również w ramach dekoracji. Zadbaj zatem o estetykę dań, zerknij na dostępne w naszej ofercie talerze porcelanowe, które dzięki jakości i ciekawym formom dorównują pięknem porcelanowym dzbanuszkom. Całość uzupełnią zestawy sztućców, które są eleganckim ukoronowaniem stołowej dekoracji. 

Najpiękniejsza porcelana w Twojej jadalni

Korzystaj z ogromnego doświadczenia marek REVOL oraz RAK Porcelain, które znane są na całym świecie z tworzenia wysokiej jakości porcelany. Ich produkty są prawdziwie piękne, eleganckie, a przy tym na tyle różnorodne, by móc dobrać je do każdego stylu kuchni, salonu czy jadalni. Obie marki tworzą produkty, na które decydują się potem najbardziej eleganckie i luksusowe hotele i restauracje z całego świata. To dowód zaufania i kompletna rekomendacja, na podstawie której możesz dobierać elementy wyposażenia swojej jadalni i kącika kawowego. Niech najlepsza porcelana podkreśli ich piękno. 

Powiązane podkategorie kategorii Porcelana: