Szklanki do piwa

Szklanki do piwa, które prezentujemy w ofercie TGHome, zostały wyprodukowane przez uznane na całym świecie firmy: Zwiesel oraz Peugeot. Pierwsza z nich tworzy piękne i proste w formie szklanki ze wzmocnionej technologią TRITAN masy szklarskiej. Z kolei druga stawia na wyszukane piękno i oryginalne kształty kielicha, które sprzyjają podawaniu piwa o delikatnych, owocowych aromatach.

Szklanki do piwa Zwiesel - dopracowane w każdym szczególe

W sklepie TGHome dostępne są dwie linie szklanek do piwa od marki Zwiesel. Linia Beer Basic to szklanki eleganckie i efektowne, podkreślone klasyczną linią, dzięki której podany trunek prezentuje się imponująco. Są delikatne wysmuklone, dzięki zwężeniu na środku szklanki, a lekkie rozkloszowanie na górze pozostawia więcej przestrzeni dla pianki. Linia Convention to proste szklanki o wyraźnie zaznaczonym dnie, które sprawdzą się w każdym domu, niezależnie od wystroju. Szklane produkty marki Zwiesel są tworzone w oparciu o technologię TRITAN, czyli wzmocnienia masy szklarskiej tlenkiem cyrkonu i tytanu. Dzięki temu szklanki są niezwykle wytrzymałe, odporne na zarysowania i wyszczerbienia. Wyróżnia je charakterystyczny, subtelny dźwięk, kiedy uderzają o siebie w geście wznoszenia toastu. 

Szklanki Peugeot - onieśmielające piękno

Linia Bierissime, która jest dziełem francuskiej marki Peugeot, to szklanki o wyszukanym i oryginalnym kształcie. Doskonale sprawdzają się przy serwowaniu piwa pszenicznego lub piw o lekkich, cytrusowych aromatach. Linia Bierissime to owoc pracy marki Peugeot z profesjonalną degustatorką piwa Elisabeth Pierre. Szklanki umożliwiają eleganckie kosztowanie tego wszechstronnego trunku, jakim jest piwo. 

To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o piękne wyroby szklane, dostępne w sklepie TGHome. Sprawdź delikatne i gustowne pokale do piwa, które dostępne są w ofercie naszego sklepu. Zerknij również na wspaniałe kieliszki do wina i kieliszki do szampana, a także kieliszki do whisky i kieliszki do drinków

Powiązane kategorie: