Korkociągi elektryczne

Korkociągi elektryczne, które dostępne są w naszym sklepie, stworzyła marka Peugeot. Doskonale znana i niezwykle doceniana, również w branży gastronomicznej. Elektryczne otwieracze, które oferuje marka zostały wykonane z drewna bukowego lub stali nierdzewnej. Stanowią zatem wyjątkowe połączenie eleganckiego wyglądu z wysoką funkcjonalnością, oferując także akumulatory litowo-jonowe i łatwe systemy ładowania.

Elektryczny otwieracz do wina - dla kogo?

Elektryczny korkociąg może przydać się nie tylko profesjonalnemu barmanowi, ale również każdemu, kto czasem organizuje w domu uroczystości z udziałem dobrego wina. Dzięki temu urządzeniu bez najmniejszego wysiłku możemy otworzyć butelkę wina po naciśnięciu przycisku. Niezwykle ważna jest jakość tego produktu. W przypadku propozycji od marki Peugeot zyskujemy pewność, że do produkcji elektrycznych otwieraczy posłużono się najwyższej klasy materiałami. Marka pracuje nad produktami w swojej francuskiej fabryce, dbając o najdrobniejsze detale każdego swojego dzieła. 

Peugeot - najwyższej jakości elektryczny korkociąg

Otwieracz marki Peugeot może być wykonany z eleganckiego drewna bukowego lub z wysokiej jakości stali nierdzewnej. W każdym przypadku wyposażony jest w mocny i wydajny silnik, który - po pełnym naładowaniu baterii - umożliwia otwarcie kilkudziesięciu tradycyjnych butelek wina. Dzięki niemu możesz porzucić wspomnienia o pokruszonych korkach i niewygodzie, która wiązała się z otwieraniem klasycznego wina. 

Warto wspomnieć, że każdy elektryczny otwieracz do wina możemy ładować, a umieszczone w nim akumulatory litowo-jonowe są trwałe i bezawaryjne. Ładowanie przebiega szybko i wystarcza na bardzo długo, nawet jeśli wziąć pod uwagę, że otwieracz stosowany jest w profesjonalnym użytku. 

Akcesoria barmańskie w sklepie TGHome

Sztuka barmańska wymaga odpowiedniego przygotowania. Dlatego w sklepie TGHome znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by tworzyć z pasją niezapomniane w smaku trunki. Sprawdź ofertę naszych barmańskich akcesoriów i wyposaż swój profesjonalny asortyment lub uzupełnij domowe zbiory o to, czego Ci jeszcze brakuje. Niewątpliwie potrzebne będą muddlery, dzięki którym wydobędziesz głębie smaku ze stosowanych w napojach przypraw i owoców. Aby drinki miały zachowane określone proporcje, stosuj barmańskie miarki. Odpowiedni proces ich mieszania zapewnią barmańskie shakery do drinków, zarówno bostońskie, jak i paryskie. Wśród akcesoriów barmańskich nie powinno zabraknąć również dodatków takich jak profesjonalne coolery i foremki do lodu.

Zobacz również inne akcesoria barmańskie w naszym asortymencie: