1. NEW

  EDGE Filiżanka 300 ml / RAK PORCELAIN

  68,02 zł
  Brak w magazynie
 2. NEW

  EDGE Filiżanka 200 ml / RAK PORCELAIN

  51,17 zł
  Brak w magazynie

Filiżanki do capuccino

Filiżanki idealne do picia kawy cappuccino, które znajdziesz w tej kategorii, zostały stworzone przez firmy RAK Porcelain oraz REVOL. Do ich produkcji posłużyła najwyższej klasy porcelana, a także - w przypadku marki REVOL - specjalnie selekcjonowana czarna glina szkliwiona na kilka określonych kolorów, inspirowanych kolorami naturalnych przypraw.

Filiżanka cappuccino - wyjątkowe projekty marki REVOL

Revol to francuska marka, której projekty wykonane z porcelany niezmiennie zachwycają miłośników kaw i herbat. Marka słynie m.in. z kolekcji Caractere, czyli filiżanek i kubków stworzonych ze specjalnie selekcjonowanej, czarnej gliny. Inspiracją do stworzenia kolorów tych filiżanek były naturalne przyprawy, takie jak kardamon, mięta, czy kurkuma. Projekt zachwyca swoją prostotą i bezpretensjonalnością, a jakością wykonania sprawia, że cappuccino crema smakuje wprost bajecznie. 

Klasyka i elegancja od marki RAK Porcelain

Każda porcelanowa filiżanka marki RAK Porcelain to kwintesencja klasyki i ponadczasowej elegancji. W projektach marki znajdziesz zarówno takie filiżanki, które urzekają swoją prostotą, jak i takie, których powierzchnia załamuje się delikatnie lub faluje w piękny, zamierzony sposób. Porcelana tworzona przez RAK Porcelain wyróżnia się absolutnie najwyższa jakością - surowiec jest naturalny i bezołowiowy. Porcelana jest również odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. 

Do filiżanek do cappuccino dobierz również pasujące spodki. Dostrzeż także piękno tego surowca w innych projektach poszczególnych marek. Na uwagę zasługuje kolekcja Froisses, stworzona przez markę REVOL. Znajdziesz w niej m.in. zachwycające kubki do espresso. Dla tych, którzy pijają ten napar z delikatnym dodatkiem w postaci mleka, doskonałym rozwiązaniem są klasyczne kubki do kawy. A w związku z tym, że piękna porcelany nigdy dość, warto swoją domową kolekcję wyposażyć również w piękne kubki do herbaty. Jeśli natomiast nie lubisz momentu, w którym ulubiony napój się kończy, przedłuż przyjemność wynikającą z jego picia. Duże kubki sprawdzą się w tym przypadku doskonale!

Zobacz najpopularniejsze podkategorie kategorii "Porcelana":