Strona
Strona

Kieliszki do czerwonego wina

Kieliszki do czerwonego wina, które prezentowane są w ofercie sklepu TGHome to dzieła uznanej niemieckiej marki Zwiesel, która ma wielowiekowe doświadczenie w obróbce szkła. Kieliszki do wina przez nią produkowane, to najwyższej jakości bezołowiowy kryształ - niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Przy projektach kieliszków marka wykorzystuje technologię wzmacniania szkła o nazwie TRITAN.

Kieliszki do wina czerwonego - jakość i smak

Sztuka picia czerwonego wina wymaga, by trunek traktować w odpowiedni sposób. Poddanie go wcześniej procesowi dekantacji sprawia, że wydobywa się z niego prawdziwy, oczekiwany smak i aromat. Tak jest również w przypadku kieliszków do wina. Dzięki temu, że mają szeroką czaszę, trunek ulega jeszcze napowietrzaniu, a to zwiększa jego walory smakowe. A im bardziej szlachetny trunek, tym ważniejsze jest to, by przeżyć smakową przygodę, związaną z jego spożywaniem. Kieliszki do wina czerwonego, które dostępne są w ofercie TGHome, to specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane kryształowe naczynia, których zadaniem jest podtrzymanie tego smaku, który czerwone wino uzyskuje podczas wcześniejszego przygotowania do podania. 

Zerknij również na inne kieliszki, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Kieliszki do prosecco na wina musujące, czy też kieliszki do wina białego. Szklane kolekcje zachwycają swoim pięknem i delikatnością. 

Wytrzymałe kieliszki eksponujące walory wina 

Marka Zwiesel wykorzystuje w produkcji swoich kieliszków opatentowaną przez siebie technologię TRITAN. Kieliszki do wina, które są produkowane zgodnie z nią, są niezwykle wytrzymałe i odporne na pęknięcia i wyszczerbienia. Wszystko za sprawą tlenku cyrkonu i tytanu, którymi wzmacniana jest masa szklarska. Odpowiednie kieliszki do picia czerwonego wina posłużą Ci zatem przez wiele lat. Szkło będzie tak samo piękne i nie straci swojego blasku. 

Godna uwagi jest również niezwykła cecha, którą mają kryształowe produkty marki Zwiesel. To brzmiący jak muzyka dźwięk kieliszka, który uderza o inny kieliszek. Za jego magiczną sprawą w logo marki pojawiła się nutka. Informuje, że dźwięk podczas wznoszenia toastu i symbolicznego zderzania się dwóch kieliszków, jest naprawdę wyjątkowy. 

Obejrzyj piękne, stylowe kieliszki nie tylko do czerwonego wina, ale również innych trunków, które zaserwujesz przyjaciołom podczas wspólnych spotkań. Z pewnością przydadzą się szklanki do drinków oraz kieliszki do szampana. A jeśli zależy Ci na tym, by podawać wino w odpowiednim kieliszku, warto wcześniej poprawnie je przechowywać. Sprawdź zatem profesjonalne dekantery, dzięki którym wino będzie smakowało, jak nigdy wcześniej. 

Powiązane kategorie: