Brak produktów w tej kategorii.

Garnki ceramiczne

Garnki ceramiczne, prezentowane w ofercie TGHome, to projekty francuskiej marki REVOL, która słynie z najwyższej jakości porcelany i tworzy kuchenne akcesoria, które zdobywają uznanie profesjonalistów na całym świecie. Garnki z powłoką ceramiczną od marki REVOL należą do kolekcji REVOLUTION, w której tkwi potencjał na zrewolucjonizowanie podejścia do gotowania w ceramicznych naczyniach. Poznaj ich szerokie zastosowanie!

Garnek ceramiczny - wszechstronność i wygoda

Choć w gastronomii wciąż prym wiodą garnki i patelnie ze stali nierdzewnej, to nie sposób nie zauważyć, że muszą delikatnie ustąpić miejsca nowościom, takim jak m.in. garnki z powłoką ceramiczną. REVOL proponuje tu zalety dawnych, sprawdzonych rozwiązań, które ubiera w nowoczesny design i tworzy je z najwyższej jakości materiałów. Możemy mieć pewność, że produkcja garnków ceramicznych tej marki odbywa się w sposób ekologiczny, zrównoważony, a przy tym również ze 100% francuskiej porcelany najwyższej jakości. Dzięki temu otrzymujemy garnek, którego powłoka ceramiczna - doskonale gładka - jest łatwa w utrzymaniu czystości, ale również w naturalny sposób zapobiega przywieraniu do niej poszczególnych potraw, umożliwiając beztłuszczowe gotowanie. 

Z łatwością znosi również niskie i wysokie temperatury. Bez obaw możesz przechowywać potrawy w tym garnku, umieszczając go w lodówce, a następnie podgrzewać przy użyciu np. piekarnika. Garnki ceramiczne REVOL możesz stosować również na kuchni elektrycznej i gazowej, a model owalny nadaje się także na płytę indukcyjną. 

Nowoczesny design - ceramiczna powłoka w pięknym wydaniu

REVOL nie stroni od oryginalnych, niezwykle udanych rozwiązań stylistycznych i jest to widoczne również w serii garnków ceramicznych, na których możesz gotować bez użycia tłuszczu. W TGHome znajdziesz garnki z serii REVOLUTION, które w większości zostały wykonane z białej, naturalnej porcelany, a następnie dopasowano do nich odpowiednią pokrywkę. Ich żywe kolory sprawiają, że garnki mogą stać się ozdobą kuchni, a z pewnością są motywacją do ugotowania pysznego posiłku w najzdrowszy możliwy sposób. REVOL proponuje garnki w tej kolekcji w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez trudu można je dostosować do potrzeb każdej kuchni. 

Sprawdź również inne garnki z oferty TGHome, by zainspirować się do tworzenia najpyszniejszych i najbardziej wyszukanych dań dla rodziny i dla gości. Garnki miedziane to ponadczasowe piękno z wysokim połyskiem, w których możesz wykorzystać doskonałe właściwości przewodzenia ciepła przez miedź. Garnki ze stali nierdzewnej to klasyka w najczystszym wydaniu, z kolei różnego rodzaju patelnie pozwolą Ci przygotować potrawy o doskonałym aromacie i konsystencji.

Zobacz również inne produkty w naszym asortymencie: