Młynek Paris U-Select czarny 18cm + pieprz Tan Hoi

SKU: PG-37352

EAN: 4006950037352

249,00 zł

Zobacz całą kolekcję Paris
Koszt dostawy już od 16zł
Darmowa dostawa zamówienie powyżej 200zł
Wysyłka w ciągu 1 dzień roboczy
Wybierz liczbę sztuk

Opis produktu

Jeśli lubisz ozdabiać swój stół i kuchnię modnymi, stylowymi przedmiotami, wybierz kultowy młynek do pieprzu Paris u'Select 18 cm w czarnym, lakierowanym wykończeniu. Intensywny, czarny błysk nada Twojemu stołowi niezwykle wyrafinowany akcent.

Młynek Paris u'Select jest równie elegancki co funkcjonalny. Manualny młynek do pieprzu jest wyposażony w system regulacji stopnia zmielenia u'Selec. Bardzo drobno zmielony pieprz wydobędzie pikantność potrawy, natomiast grubsze zmielenie skupiać się będzie na cudownych aromatach pieprzu. Dzięki systemowi regulacji u'Select i 6 ustawieniom mielenia (1 dla najdrobniejszego, 6 dla najgrubszego) bardzo łatwo wybierzesz odpowiednią grubość mielenia pieprzu.

Czarny pieprz Tan Hoi w szklanym pojemniku charakteryzuje się żywiczno-drzewnym aromatem. Jego pełny smak i ostrość idealnie pasują do przyprawiania czerwonych mięs, tłustych ryb, warzyw (szczególnie kapusty, pomidorów, soczewicy i ziemniaków). Ten rodzaj pieprzu uprawia się w Wietnamie, w tropikalnym klimacie sprzyjającym uprawom niezwykle aromatycznych przypraw.

Młynki PARIS odzwierciedlają niepowtarzalne dziedzictwo firmy PEUGEOT jako producenta młynków. Współczesna reinterpretacja klasycznego kształtu młynka PARIS jednoznacznie odwołuje się do oryginalnego designu będącego symbolem marki.

Młynki firmy PEUGEOT używane są w kuchniach na całym świecie od blisko 200 lat stając się ikoną francuskiej kuchni. Większość cyklu produkcyjnego odbywa się w fabryce PEUGEOT w Quingey znajdującej się w departamencie Doubs w Burgundii. Dzięki pełnej kontroli produkcji mechanizmy mielące młynków objęte są dożywotnią gwarancją. W młynkach Peugeot używane są autorskie mechanizmy mielące dedykowane do różnych rodzajów przypraw. Młynki do soli mogą służyć do mielenia soli grubej, morskiej i kamiennej. O granulacji do 4 mm Młynki do pieprzu wyposażone są w specjalny mechanizm o spiralnym kształcie żaren, gwarantującym optymalne wprowadzanie ziaren i ich mielenie. Ustawienie grubości mielenia w młynkach PEUGEOT może odbywać się bądź poprzez tradycyjną płynną regulację bądź w przypadku młynków z mechanizmem uSelect przez wybór jednego z 6 stopni grubości mielenia.

Odpowiedzialna proekologiczna polityka firmy Peugeot sprawia, że drewno używane do produkcji młynków posiada certyfikat PEFC, i w większości pochodzi z lokalnych lasów regionu Franche-Comte a do malowania obudów używane są wyłącznie farby bezrozpuszczalnikowe przyjazne dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Mechanizm dobierania stopnia mielenia uSelect.

Opatentowany przez Peugeot mechanizm precyzyjnego dobierania grubości mielenia poprzez wybór jednego z 6 predefiniowanych stopni. Stosowany w wybranych liniach młynków manualnych i elektrycznych.

Cechy produktu

  • młynek manualny do pieprzu
  • korpus - drewno bukowe z certyfikatem PEFC
  • stalowy mechanizm mielący objęty dożywotnią gwarancją
  • mechanizm o spiralnym kształcie żaren
  • system u ' Select – łatwa regulacja grubości mielenia ziaren pieprzu
  • drewno wytoczone na gładką powierzchnię
  • zestaw zawiera młynek do pieprzu oraz opakowanie pieprzu Tan Hoi (70g)
  • idealny zestaw na prezent – zestaw sprzedawany jest w opakowaniu prezentowym

Parametry produktu

Kod produktu:
PG-37352
Kod EAN:
4006950037352
Linia:
Paris

Video

Instrukcja obsługi

Opinie

Opinie klientów

Write Your Own Review
Twoja ocena

Wysyłka i zwroty

Wysyłka:

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupione produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej. Zwykle realizujemy wysyłki w ciągu 24 godzin od otrzymania zapłaty. Czas dostawy nie obejmuje weekendów i dni świątecznych. W okresie wyprzedaży lub promocji, a także podczas specjalnych kampanii, czas dostawy może ulec wydłużeniu.
Zapoznaj się z wariantami i kosztami dostawy.

Zwroty:

Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, nie podoba ci się, mija się z twoimi oczekiwaniami, możesz dokonać zwrotu (na swój koszt) w ciągu 14 dni. Jeśli zwrócony produkt dotrze do nas bezpiecznie, nie będzie miał śladów użytkowania, będzie posiadał oryginalne opakowanie i metkę produktową, bez problemu zwrócimy Ci pieniądze.