• Opis
  • Marka - Zwiesel 1872
  • Opinie klientów
  • Dostawa i zwroty

Używanie formowanych ręcznie kieliszków z dmuchanego szkła jest znakiem rozpoznawczym koneserów wina na całym świecie. Szkło tego rodzaju, jak żadne inne, nadaje się do wydobycia subtelnych aromatów i tekstur. Każdy kieliszek jest wyrazem czystej  sztuki rękodzielniczej, ujmując unikalnym kształtem, finezją i elegancją.

Linia SIMPLIFY zaprojektowana przez ZWIESEL KRISTALLGALSS odzwierciedla oryginalną koncepcję zgodnie z którą każdy kieliszek z serii może być używany zarówno do białego jak i czerwonego wina.

Pięć podstawowych kształtów składających się na linie SIMPLIFY jest więc w stanie oddać pełną pulę aromatów wszystkich rodzajów wina.

Ta filozofia czyni dobór właściwego kieliszka bardzo łatwym i intuicyjnym. Do dobrze zbudowanych win, czy to czerwonych, różowych lub białych właściwym będzie szeroki kształt gwarantujący wystarczającą przestrzeń do rozwinięcia pełnego bukietu. Z drugiej strony dla delikatnych, lekkich odmian, kieliszek o smukłym kształcie z wąską podstawą najlepiej odda nawet najdrobniejsze niuanse.

Z linią SIMPLIFY kolor nie ma znaczenia, to co się liczy to charakter i styl wina. 

Produkt sprzedawany jest w pełnych opakowaniach.
Ilość sztuk w opakowaniu: 2 szt.
Podana cena jest ceną dla 1 sztuki.
Tritan
Cechy produktu:
- kieliszek do wina Velvety and Sumptuous
- ręcznie wykonane
- technologia Tritan®
- odporna na stłuczenia, wyszczerbienia i szok termiczny
- kryształ bez zawartości ołowiu i baru
- wszechstronna i funkcjonalna
- ergonomiczny kształt
- nadaje się do mycia w zmywarce

Opinie klientów

Write Your Own Review
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę Zaloguj się lub Utwórz konto.

Szkło ZWIESEL 1872 stanowi przykład syntezy współczesnego designu i kunsztu wytwarzania szkła tradycyjnymi metodami sięgającego 1872 roku.

Marką ZWIESEL 1872 firmowane są kolekcje odznaczające się wyrafinowaną prostotą, elegancją i bezkompromisową jakością. Ręcznie formowane szkło w odróżnieniu od tego produkowanego przemysłowo daje odczucie obcowania z unikatowym artefaktem podkreślonym unikalnymi detalami.

ZWIESEL 1872 GOURMET COLLECTION to wyszukane, doskonałej jakości, eleganckie szkło dedykowane koneserom wina zapewniające pełną ekspozycję walorów danego trunku.

ZWIESEL 1872 LIVING COLLECTION z kolei to ponadczasowe kolekcje wazonów, pater oraz akcesoriów ze szkła będących połączeniem stonowanego designu i dynamikę palety barwnej.

Marka ZWIESEL 1872 jest jedną z marek w portfolio ZWIESEL KRISTALLGALS czołowego światowego producenta ustanawiającego od lat najwyższe standardy w produkcji szkła.

SIMPLIFY Kieliszek do wina Velvety and Sumptuous 740 ml / ZWIESEL 1872

SKU: SH-1369-140-2
139,00 zł 113,01 zł

Produkt sprzedawany w pełnych
opakowaniach. Opakowanie zawiera: 2 szt.
Podana cena jest ceną dla jednej sztuki

Zobacz całą kolekcję - Simplify
Koszt dostawy już od 16zł
Darmowa dostawa dla zamówienia powyżej 200zł
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Wybierz liczbę sztuk
Kod produktu SH-1369-140-2
Pojemność (ml) 740
Średnica (mm) 105
Wysokość (mm) 219
Linia Simplify
Materiał kryształ bezołowiowy
Marka Zwiesel 1872
Wyprodukowano w Niemcy