• Opis
  • Marka - Garnier - Thiebaut
  • Opinie klientów
  • Dostawa i zwroty

Ręczniki kuchenne GARNIER THIEBAUT wykonane są ze 100 % bawełny wysokiej jakości. Zastosowane do produkcji tkaniny żakardowe są bardzo wytrzymałe i chłonne dzięki czemu idealnie sprawdzają się jako materiał na ręczniki kuchenne.
Niezaprzeczalne walory użytkowe gwarantowane przez naturalne właściwości bawełny oraz tradycyjne wzornictwo stanowią, że francuskie ręczniki GARNIER THIEBAUT będą świetnym wyborem do każdej kuchni.

Charakterystyka i wskazówki użytkowania:
- 100 % bawełna
- wyprać przed pierwszym użyciem w 40° C
- pranie w temperaturze 40° C - 60° C
- nie wybielać
- suszyć w niskiej temperaturze
- prasować w wysokiej temperaturze

Bawełna jako naturalne włókno, może po pierwszym praniu ulec skurczeniu (ok. 5%).

Opinie klientów

Write Your Own Review
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę Zaloguj się lub Utwórz konto.

 

Poznaj GARNIER THIEBAUT!

Już od 168 lat Garnier Thiebaut tka najpiękniejsze tekstylia domowe w samym środku francuskich Wogezów.

Każda kolekcja zachwyca bogactwem barw i wzorów dzięki użyciu techniki żakardowej, która została wynaleziona przez francuza Josepha Jacquarda na początku XIX wieku.

Obrusy i ręczniki charakteryzują się wielorakością kolorowych nitek, które tworzą skomplikowane wzory w stylistyce klasycznej bądź awangardowej.

Produkty tej francuskiej marki zdobią najlepsze hotele, restauracje i rezydencje na świecie, a od 1995 roku oferta firmy rozszerzyła się o produkty dedykowane wnętrzom domowym.

Co najmniej dwie nowe kolekcje w roku sprawiają, że Garnier Thiebaut jest niekwestionowanym liderem w produkcji tekstyliów. Wyobraźnia, jakość i silne walory dekoracyjne to od dawna cechy, które determinują ich pozycję.

Fabryka integruje wszystkie etapy produkcji od doboru przędzy, przez produkcję kolorów przez mistrzów farbiarstwa aż po tkanie.

HISTORIA

Historia marki to przepiękna opowieść o małżeństwie, które stworzyło firmę tkacką w 1833 roku. Dzięki determinacji i opanowaniu techniki żakardowej Virginie Thiébaut i Jean-Baptiste Garnier szybko stali się głównym graczem na rynku tekstyliów domowych.

W 1969 spadkobiercy Garnier-Thiebaut decydują się na sprzedaż rodzinnej firmy, która mimo kolejnych przejęć zachowuje swoją nazwę i specyfikę.

1985 – rodzina Montclos, najstarsza rodzina tekstylna we Francji, kupuje Garnier Thiebaut oraz Centrale Linière – specjalistyczną firmę tekstylną dla hoteli i restauracji. Próbują swoich sił w szybko rozwijającej się branży hotelarskiej.

W 1995 Garnier Thiebaut znany już w branży restauracyjnej (lokale wyróżnione gwiazdką Michelin) i hotelarskiej wkracza na rynek prywatny z kolekcjami perfekcyjnie dopracowanymi kolorystycznie i wyrafinowanymi wzorami w połączeniu z nienaganną jakością.

Garnier Thiebaut ciągle stawia na innowacyjność, kreatywność i dywersyfikację- zachowując ducha przedsiębiorczości i autentyczność tamtych czasów. Dzięki współpracy z najlepszymi projektantami oferta jest wzbogacana o wyjątkowe limitowane kolekcje.

 

Ręcznik kuchenny CARTE REINE FESTIVAL 56 x 77 cm / GARNIER THIEBAUT

SKU: TG-36071
89,00 zł
NEW

Koszt dostawy już od 16zł
Darmowa dostawa dla zamówienia powyżej 200zł
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Wybierz liczbę sztuk
Kod produktu TG-36071
Długość (cm) 77
Szerokość (cm) 56
Materiał 100% bawełna
Marka Garnier-Thiebaut
Wyprodukowano w Francja
Oferty specjalne Nowość