• Opis
  • Marka - Kasumi
  • Opinie klientów
  • Dostawa i zwroty

Nóż zwany kuchennym bądź uniwersalnym ma dłuższe i węższe ostrze od ostrza noża szefa kuchni. Świetnie się sprawdza przy krojeniu mięsa, wędlin jak również owoców i warzyw.

KASANE to ujmująca swoją delikatnością i lekkością linia stworzona przez mistrzów sztuki tworzenia japońskich noży z manufaktury KASUMI. Tym razem swój kunszt przekuli w noże jakby stworzone dla rąk kobiecych. Subtelny rysunek i forma rękojeści ze szlachetnego drewna dzikiej wiśni dopełnia prosty, naturalny kształt klingi.
Nazwa linii Kasane pochodzi od wyrażenia "kasane-no-irome". Jak zwykle w przypadku terminów japońskich znaczenie jest niejednoznaczne i poetyckie zarazem. Bezpośrednio odnosi się ono do starożytnej sztuki kombinacji i nakładania kolorów używanych na tradycyjnym kimonie. Może jednak służyć również do opisania nakładających się scenerii zmieniającyh się pór roku, godzin w ciągu dnia czy piękna kobiety na które składają się kolejne doświadczenia stające się jej udziałem. Czy wreszcie cały proces tworzenia noża na który składa się wiele czynności, warstw których finalnym efektem jest doskonałe narzędzie.
KASANE ma być więc niezawodnym, trwałym i ostrym narzędziem, które wzbogaci twoje codzienne doświadczenie przygotowywania posiłków.

Opinie klientów

Write Your Own Review
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę Zaloguj się lub Utwórz konto.

Marka Kasumi od przeszło 800 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości noży kuchennych, produkowanych w Seki – mieście z długą tradycją wykuwania mieczy. Ich fenomenalna ostrość, odporność na korozję, idealne wyważenie oraz wygodna rękojeść sprawiają, że każdy może poczuć się w domowym zaciszu jak mistrz kuchni.

KASANE Nóż kuchenny dł. 12,5 cm / KASUMI

SKU: K-SCS125U
571,00 zł 464,23 zł
NEW

Zobacz całą kolekcję - Kasane
Koszt dostawy już od 16zł
Darmowa dostawa dla zamówienia powyżej 200zł
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Wybierz liczbę sztuk
Kod produktu K-SCS125U
Przeznaczenie kuchenny
Długość (cm) 12.5
Linia Kasane
Materiał stal wysokowęglowa
Marka Kasumi
Oferty specjalne Nowość