NEW

AEON Nóż szefa kuchni 20 cm / WÜSTHOF

SKU: W-1011000120
W magazynie
2 699,00 zł 2 194,31 zł

Więcej informacji


Podana cena jest ceną dla jednej sztuki / opakowania.

Cechy produktu

Więcej informacji
Kod produktu : W-1011000120
Przeznaczenie : szefa kuchni
Długość (cm) : 20
Linia : Aeon
Marka : Wusthof
Wyprodukowano w : Niemcy
Oferty specjalne : Nowość

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa dostawa w Polsce
przy zamówieniu
powyżej 100zł

Opis produktu

Nóż szefa jest niezastąpionym najbardziej uniwersalnym nożem, świetnie nadającym się do cięcia, siekania, krojenia w plasterki czy kostki. Dzięki optymalnej wadze i świetnemu wyważeniu sprawdza się również przy cięższym pracach jak krojenie twardych warzyw czy porcjowanie mięsa. Szerokie ostrze można dodatkowo wykorzystać do skrobania oraz przenoszenia przygotowanych składników z deski na patelnię czy do garnka.

O linii AEON

Łacińskie słowo AEON oznaczające wieczność, czas, trwanie zostało wybrane jako nazwa wyjątkowej linii noży marki WUSTHOF. 

Na linie składają się dwa typy noży: nóż szefa kuchni, oraz ząbkowany nóż do krojenia powstałe w limitowanej ilości 1500 sztuk, każdy z noży opatrzony indywidualnym certyfikatem autentyczności. Noże opatrzone są unikalnym, kolejnym numerem seryjnym.

Te niezwykłe noże mają ostrza pokryte powłoką z węgla amorficznego, gwarantującego wytrzymałość i twardość porównywalną z diamentem. W tym celu użyto autorskiej technologii DLC ( Diamond like Carbon ).

Rękojeść noży linii AEON wykonana została z dębu czarnego ( torfowego, bagiennego ). Ten wyjątkowy rodzaj drewna charakteryzuje się tym, że był pod ziemią, wodą np. w obszarach torfowisk przez conajmniej kilkaset lat. Czarny dąb jest surowcem niezwykle rzadkim i cennym. Szacuje się, że jego globalne zasoby są mniejsze niż diamentów.

Noże linii AEON to podróż w czasie zamknięta w formie perfekcyjnego narzędzia codziennego użytku.

 

Cechy produktu
  • Rękojeść wykonana jest z dębu czarnego zwanego również dębem bagiennym
  • Ostrze wykonane ze stali chromowo-molibdenowej
  • Powłoka: DLC - Diamond like Carbon ( węgiel amorficzny o wytrzymałości porównywalnej z diamentem )
  • Metalowy pierścień na końcu rękojeści gwarantuje doskonałe wyważenie
  • Myć tylko ręcznie
  • Wyprodukowano w Solingen w Niemczech
  • Edycja limitowana 1500 sztuk. Każdy nóż znaczony jest kolejnym, unikalnym numerem seryjnym.

 

Jak dbać o noże WÜSTHOF

Noże WÜSTHOF są synonimem najwyższej jakości i jako takie mają służyć użytkownikom przez jak najdłuższy czas zachowując swoje właściwości.

W związku z tym pamiętajmy aby umyć je bezpośrednio po użyciu w ciepłej wodzie używając łagodnych środków myjących a następnie ostrożnie osuszyć.

Technologicznie prawie wszystkie noże WÜSTHOF nadają się do mycia w zmywarce ( z wyjątkiem noży o drewnianych rękojeściach linii IKON ). Rekomendujemy jednak mycie ręczne, ponieważ podczas mycia w zmywarce noże narażone są na pewne czynniki, mogące mieć wpływ na ich żywotność. Podczas cykli pracy zmywarki może nastąpić wzajemne obijanie się ostrzy, resztki jedzenia takie jak przyprawy, soki czy sosy mogą mieć niekorzystny wpływ na stal. Również nieodpowiednie detergenty mogą wywoływać korodowanie elementów.

Wüsthof

TGHome wyłączny dystrybutor marki

Niemiecka marka Wüsthof specjalizuje się w produkcji noży od blisko 200 lat. Noże najwyższej jakości zarówno kute jak i ze stali ciętej laserowo, produkowane w Solingen i sygnowane znakiem SOLINGEN GERMANY są synonimem najwyższej jakości. Asortyment podzielony jest na klika odrębnych linii tak aby zaspokoić całe spektrum potrzeb - od noży uniwersalnych do użytku domowego po specjalistyczne produkty.

 

 

 

  

Odkryj więcej

  

 

  

KREATYWNA WSPÓŁPRACA

Gotowanie, pieczenie i kreatywność są ściśle powiązane. Podobnie jak gotowanie, pieczenie i noże WÜSTHOF więc najlogiczniej jest połączyć je w całość. Noże WÜSTHOF to więcej niż doskonałe materiały - to pasja, staranność i perfekcja. Noże WÜSTHOF to flirt z entuzjazmem, a rezultat, to doskonały, wysokiej jakości produkt, z którego można się cieszyć zarówno w profesjonalnej kuchni jak i w codziennym użytku. Są noże i noże WÜSTHOF!